TR / EN

KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

A.Bir Söve, 2006 yılından itibaren Konya’da söve ve inşaat dış cephe aksesuarlarının üretimine başlamıştır. İsmini, “A kalite 1.Sınıf” sloganından almış ve “A.Bir Isı Yalıtım Ltd. Şti.” olarak tescillenmiştir. 

 

Üretimini 1000 m2 kapalı 500 m2 açık alan üzerinde, son teknoloji makine parkuruyla ve deneyimli personeliyle yaparak, müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye genelinde geniş bir Bayi ağına sahip olan  A.Bir Söve, kuruluşundan kısa bir zaman sonrasında ihracat yapma başarısı göstermiştir. 

 

Günlük 3000 mt. üretim kapasitesi bulunan ve 15 ayrı kategoride 260’a yakın ürün çeşidiyle üretim yapmakta olan A.Bir Söve ayrıca, müşterilerinin istediği ölçü ve ebatlarda özel üretim yapabilmektedir. 

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

EPS üretim sektöründe kaliteden ödün vermeden markalaşarak, farklı ve geniş ürün çeşitleriyle kısa sürede çok yol katedereki EPS yalıtım malzemeleri ve EPS'den mamül ürünler sektöründe ve kalitede fark yaratmak şirketimizin vizyonunu oluşturmaktadır. ve ayrıca Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup; performansı yüksek, evrensel kalite ve standartta ürünler ve hizmet sunmayı hedefleyen firmamız; hızla değişen ve gelişen talepleri en doğru, en kısa sürede karşılamayı amaçlamaktadır.

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

A.Bir Söve olarak misyonumuz; ısı yalıtımında mükemmel sonuçlar sağlayan EPS'nin üstün avantajlarının sunduğu ısı ve ses yalıtım malzemelerinden oluşan ürün yelpazemizi, sürekli yenilenen üretim teknolojilerinin takibi ile artırarak, farklı ve yeni ürünlerin kullanıma sunulmasını sağlamaktır.